Ten przedmiot jest niedostępny. Przeglądaj podobne produkty w kategorii: Książki, Ostrów Wielkopolski
Edukacja i nauka Książki Córka kota salomona kotka która leczyła serca
 

Córka kota salomona kotka która leczyła serca

prywatne
Dodano: 16 października 2019
|
ID oferty: 4325

    Ciąg dalszy bestsellera Salomon – kot, który leczył dusze – dla fanów Kota Boba i Alfiego, kota wielorodzinnego. Wzruszająca i ciepła powieść o porzuconym kocie, który pomógł porzuconemu dziecku. Tallulah, maleńka kotka, to córka Salomona – kota, który potrafił zaglądać w ludzkie…

    Twoja ocena: oceń ofertę
    Ocena oferty: 0 - 0 głosów

    Ogłoszenia podobne

    Cena: 18 zł
    Adres: Ostrów Wielkopolski, ostrowski
    Użytkownik: @zpasji
    Powrót do góry
    facebook